אודות

MZ PRODACTION היא חברה בניצוחו של משה זהר, המתמחה בניהול וארגון אירועים למעלה מ 20 שנים. מטרת העל של חברתנו היא להעניק לזוגות שלנו שקט ושביעות רצון על מנת שתגיעו לאירוע מרוצים ומאושרים ביום החשוב בחייכם . אנחנו נדאג לארגון האירוע שלכם תוך מתן תשומת לב לכל הפרטים הקטנים, על מנת להפוך את האירוע ללא פחות ממושלם.


ניהול האירוע

הכולל - פגישת הכרות , בנית קונספט והכוונה ,סגירת אנשי מקצוע מתאימים, פגישת ספקים עריכת תדריך מקצועי, יצירת סקיצה מותאמת לאירוע , בניית תיק עיצוב האירוע, ומיתוג והקמת האירוע.


אישורי ההגעה

טרם האירוע שלכם: יצרו עימכם קשר מחברת ההושבה ויתנו לכם הדרכה על מערכת ההושבה . בסיום תהליך אישורי ההגעה שלכם: מועברים רשימת האורחים להושבה (בסטאטוסים "מגיע" ו"אולי") למערכת סידורי ההושבה . ביום האירוע : צוות ההושבה יגיע לאולם כחצי שעה לפני קבלת הפנים, וידאג לקבל את האורחים ולתת לכל אורח את מספר השולחן שלו .לאחר החופה: ייכנס הצוות אל תוך האולם, יוודא שכל האורחים מצאו את מקומם ושאין אורחים שפספסו את עמדת ההושבה בכניסה לאולם . 


בתהליך ההושבה לאחר החופה: מנהל ההושבה יעבוד עם מנהל האולם ואיש הקשר שלכם במטרה לצמצם למינימום פתיחת שולחנות מיותרים באירוע . בסיום הושבת האורחים: הצוות יפרד מכם לשלום בברכת מזל טוב למחרת האירוע: תקבלו דו"ח הושבה מסודר אליכם למייל :)

טואול - בניית אתרים